حوادث جرثقیل معروف در دنیا

حوادث جرثقیل معروف در دنیا

حوادث جرثقیل معروف در دنیا که رخ داده است را برای شما آماده کرده ایم

بلایای جرثقیل در جهان به شدت شایع بوده است، زیرا انتظارات برای توسعه سریع شهری در سطح جهانی افزایش یافته است. ساختمان های بزرگتر، پروژه های بزرگتر و افزایش حقوق و دستمزد برای بزرگترین شرکت های ساختمانی، پر از اشتیاق کارگران، آموزش دیده و غیرمتخصص، برای ساختن این پروژه ها بوده اند. مهم نیست که چقدر زمان اختصاص داده شده به حوادث ایمنی و سقوط جرثقیل رخ خواهد داد.

۱- MILWAUKEE در جولای ۱۹۹۹

تجهیزات بزرگتر که بزرگتر از حادثه ای است که می تواند رخ دهد بزرگتر است. در یک بعد از ظهر سرد در جولای ۱۹۹۹، تصادف جرثقیل تمام حوادث جرثقیل رخ داد. یک جرثقیل ۵۶۷ پا در حال استفاده بود نام خود را داشت، و تا به امروز حادثه هنوز هم به عنوان “بزرگ آبی” نامیده می شود. در فیلم زیر مشاهده نمائید:

۲- بوستون آپریل ۲۰۰۶

بسیاری از حوادث ساخت و ساز در مناطق ساخت و ساز رخ می دهد، اما گاهی اوقات آنها در وسط یک شهر اتفاق می افتد. این دقیقا همان چیزی است که در آوریل ۲۰۰۶ در مرکز شهر بوستون اتفاق افتاد. این اتفاق موجب کشته شدن ۳ نفر شد.

بوستون 2006
بوستون ۲۰۰۶

۳- نیویورک ۲۰۰۷

با این حال یکی دیگر از حوادث، نیویورک در دسامبر ۲۰۰۷ هنگامی رخ داد که جابجایی بالابرنده جرثقیل بار تقریبا هفت تن کاهش یافته است ۱۳ طبقه. خوشبختانه تنها یک کارگر زخمی شد و هیچکس زندگی خود را از دست نداد.

نیویورک 2007
نیویورک ۲۰۰۷

۴- نیویورک ۲۰۰۸

هفت نفر در مرگبارترین حادثه جرثقیل در ماه مارس سال ۲۰۰۸ جان خود را از دست دادند. جرثقیل بیش از ۲۰۰ پا در هوا سقوط کرد و به چندین ساختمان سقوط کرد و خانه ها را به طور کامل از بین برد. در فیلم زیر مشاهده نمائید

اجاره جرثقیل آبادگران

مرکز تخصصی اجاره انواع جرثقیل های سبک و سنگین در تهران

آدرس : تهران – بزرگراه فتح – نبش اتوبان آزادگان – خیابان سامانی پور – گاراژ گمرک
تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۲۰۲۴۹۴

جهت ارتباط از طریق تلگرام <اینحا> کلیک نمایید

اجاره جرثقیل سبک

اجاره جرثقیل سنگین

اجاره بالابر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.